// Kodėl verta rinktis mus?

Jūsų partneris
visais IT klausimais

Mūsų kibernetinės saugos paslaugos apima išsamų požiūrį į jūsų organizacijos duomenų apsaugą. Naudodami naujausias technologijas ir pažangias strategijas, mes užtikriname, kad jūsų verslo informacija būtų apsaugota nuo visų potencialių kibernetinių grėsmių.

Patirtis

Mūsų komandos nariai, sukaupę daugiau nei 16 metų aptirtį, nesustoja tobulėti, tai procesas reikalaujantis žinių ir naujovių kiekvieną dieną.

Greitas reagavimas

Ši savybė yra svarbiausia, jei kalbame apie pasekmių likvidavimą, dažnai įmonių strategijos trūkumas kritinėse situacijose kainuoja nepaskaičiuotus finansus. Mes užtikriname žaibišką reagavimą tokiasi atvejais.

+
Aktyvių klientų
+
Projektų
+
Saugomų įmonių
+
Metų patirtis
// MŲSŲ PASLAUGOS

Mes galime pasiūlyti platų
IT Paslaugų asortimentą

Internetinių svetainių kūrimas

Mes turime daugiau nei tik gerus kodavimo įgūdžius. Mūsų patirtis leidžia išsiskirti iš kitų interneto svetainių kūrėjų.

Programinės įrangos kūrimas

Mūsų komanda specializuojasi sukurti pritaikytas ir efektyvias programas, atitinkančias jūsų verslo poreikius. Mes stengiamės ne tik suprasti jūsų verslo technologinius reikalavimus, bet ir įgyvendinti sprendimus, kurie efektyviai spręs jūsų unikalius iššūkius.

Kibernetinis saugumas

Naudodami naujausias technologijas ir pažangias strategijas, mes užtikriname, kad jūsų verslo informacija būtų apsaugota nuo visų potencialių kibernetinių grėsmių.

Verslas ir Finansai

Aptarnaujame kompanijas ne tik siūlydami naujausius sprendimus, bet ir teikiame duomenų saugojimo ir šifravimo paslaugas. Kuriame nuotolines darbo vietas įmonės darbuotojams, administracijai, buhalterijai.

IT Konsultacijos

Pasitikėkite mūsų aukščiausiais protais, kad pašalintumėte darbo eigos problemas, įdiegtumėte naujas technologijas ir sustiprintumėte tinkamą programinės įrangos veikimą.

Atsidavusi komanda

Per pastarąjį dešimtmetį, su mūsų pagalba klientams pavyko pasiekti norimus tikslus naudojant kūrimo ir motyvavimo procesą.

UI/UX Design

Build the product you need on time with an experienced team that uses a clear and effective design.

IT Koncultacijos

Pasitikėkite mūsų aukščiausiais protais, kad pašalintumėte darbo eigos problemas, įdiegtumėte naujas technologijas ir sustiprintumėte tinkamą programinės įrangos veikimą.

Dedicated Team

Over the past decade, our customers succeeded by leveraging Intellectsoft’s process of building, motivating.