// Mes siūlome pilną IT paslaugų spektrą

Jūsų partneris
IT pasaulyje

UAB IT PASAULIS yra patyrusių specialistų kompanija, kurie ne tik puikiai supranta savo sritį, bet ir nuolat seka naujausias tendencijas. Tai užtikrina, kad jūsų verslas gaus aukščiausio lygio sprendimus, prisitaikytus prie dinamiško verslo aplinkos. Be to, mes dedame ypatingą dėmesį inovacijoms, nuolat tobulindami paslaugas ir naudojant pažangiausias technologijas. Tai leidžia jums būti žingsniu į priekį konkurencijos arenoje ir efektyviai įgyvendinti verslo tikslus. Mūsų prioritetu yra klientų pasitenkinimas. Mes siekiame užtikrinti, kad kiekvienas klientas jaustųsi vertinamas ir rūpinamasi individualiai. Tai nereiškia tik efektyvių sprendimų, bet ir greito bei skaidraus bendravimo su mumis. Pasirinkdami mus, gausite ne tik aukščiausios kokybės paslaugas, bet ir ilgalaikį partnerį, kuris remia jūsų verslo augimą ir sėkmę.

Galime padėti prižiūrėti ir modernizuoti Jūsų IT infrastruktūrą bei išspręsti įvairias su infrastruktūra susijusias verslo problemas..

// Patirtis. Vykdymas. Kokybė.

Ką mes siūlome įmonėms.

Veiklos ir IT ūkio inventorizacija.

UAB IT PASAULIS specialistai, sukaupę ilgametę patirtį gali atliktį įmonėje veiklos analizę, kurios metu gali pasiūlyti sprendimus vietose, kuriose mato, jog proceso vykdymas gali būti optimizuotas ar palengvintas. Patarimai, taikomosios programinės įrangos naudojimas, apsaugos priemonės , ir begalė kitų įrankių, galinčių pagerinti įmonės darbą, užtikrinti duomenų ir finansinę apsaugą.

// our services

Mūsų komanda

Mes pasiruošę Jums padėti.

Tomas Tumelis

Direktorius
+370 681 48977

Kęstutis Tumelis

Projektų vadovas
+370 681 52709

Ieva Tsyvilka

Administracija - Apskaita
+370 343 93018

Tomas Žideckis

IT specialistas
+370 343 93018
+
Aktyvių klientų
+
Projektų
+
Saugomų įmonių
+
Metų patirtis
// tik naujausios technologijos

Tobulėjame, kuriame naudodami naujausias technologijomis

Mūsų komanda gali padėti jums pertvarkyti jūsų verslą pasitelkdama naujausias technologijas, kad išliktumėte priešakyje.

Mažmeninė prekyba 100%
Įmonių IT ūkio priežiūra / Sprendimų kūrimas 100%
Kompiuterinės įrangos remontas 100%